آموزشگاه اکستنشن مژه،لیفت و لمینت مژه و ابرو

MECIL

اکستنشن مژه والیوم و یا همان سه بعدی : 

در این روش به هر تار مژه های طبیعی فرد بین 2 تا 5 تار مژه ابریشمی بسیار نازک و سبک چسبده می شود که البته تعداد آن ها با در نظر گرفتن ضخامت و قدرت تحمل مژه های طبیعی فرد مشتری بستگی دارد . جالب است این نکته را بدانید که اکستنشن مژه والیوم هم سبک تر از اکستنشن کلاسیک می باشد و هم سبک تر از آن است .

اکستنشن مژه مگا والیوم : 

این روش برای افرادی که مژه های پر پشت و کاملا مشکی دوست دارند مناسب است . در این روش می توان از حجم بیشتری از مژه های ابریشمی استفاده کرد و در این روش با توجه به ضخامت و قدرت تحمل مژه مشتری بین 7 تا 12مژه ابریشمی روی هر مژه مورد استفاده قرار می گیرد

اکستنشن مژه چیست؟

اکستنشن را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می سازند و تک به تک لابه لای مژه ها با چسب می چسبانند و به این ترتیب مژها را پر پشت و زیبا می کنند تا دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی نباشد.

تفاوت اکستنشن مژه با مژه مصنوعی

هنگامی که اکستنشن مژه انجام می دهید این مژه ها تفاوت زیادی با مژه های طبیعی تان ندارد و به سختی قابل شناسایی است اما مژه های مصنوعی را می توان با یک نگاه ساده تشخیص داد. نتیجه اکستنشن مژه به مراتب بالاتر و بهتر از مژه مصنوعی است. اکستنشن مدت دوام بیشتری دارد و زمان طولانی تری روی مژه های شما باقی می ماند

اکستنشن مژه کلاسیک : 

در این روش اکستنشن مژه ، مژه های مصنوعی مجزا و به صورت یکی یکی با استفاده از یک چسب روشن و یا مشکی مخصوص کاشت مژه ، مژه های مصنوعی را به پلک های شما می چسبانند . دوام مژه ها در این روش کاشت 4 تا 6 هفته است که معمولا برای هر چشم می توان از 60 تا 80 مژه استفاده کرد . جنس مژه های مخصوص اکستنشن می تواند از جنس موی انسان ، موی سمور ، موی اسب و فیبر های مصنوعی و یا ابریشم باشد .

استفاده از موهای حیوانات برای فرد اصلا توصیه نمی شود زیرا نمی توان از پاکیزه بودن و استریل بودن آن ها اطمینان داشت . علاوه بر این موضوعات مژه هایی که از موی اسب و یا حیوانات دیگر ساخته می شوند احتمال حساسیت در آن ها بسیار بالا است .

محصولات آموزشگاه MELASH

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
لیست علاقه مندیها 0